Hakkımızda

Anasayfa > Kurumsal > Hakkımızda

Envaplas plastik üretmiş olduğu bahçe ürünleri ile alanında daima ilklerin öncüsü olup, kaliteli ve şık mekanların oluşturulmasında fayda sağlayacak ürünlerin üretimini yapmaktadır.

İleri teknolojiye sahip ekipmanlar ve inovatif ürünleriyle son trendleri takip edebilmek, en kaliteli ürünlerle Envaplas farkını yaşamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Envaplas Plastik Peyzaj firması olarak, her zaman müşteri taleplerini ve yürürlükteki mevzuat şartlarını karşılayan güvenilir ve kaliteli peyzaj ürünlerini üreterek müşterilerine sunacaktır.

Bu doğrultuda şirket üst yönetimi tarafından kalite politikası belirlenmiş ve tüm çalışanların politikaya uygun süreçleri yerine getirmesi benimsenmiştir.

  • Müşteri memnuniyetini en önde tutmak,
  • Müşteri öneri ve şikayetlerini en kısa sürede inceleyip sonuçlandırmak,
  • Kalite anlayışından ödün vermeden işleri doğru ve zamanında yaparak müşteri beklentilerini karşılamak,
  • Bu süreç içerisinden geçerli yasa ve mevzuata uygun olarak çalışmak,
  • Çalışanların mesleki açıdan gelişimlerini sağlamak,
  • Kalite Yönetim Sistemini sürekli gözden geçirmek ve gerekli iyileştirmelerin yapılmasını sağlamak,
  • Doğaya ve çevreye saygılı olmak ve bu yönde çalışmak,
GÜVEN

Güven bilgimiz, tecrübemiz, iş yapış şeklimiz, kurumsal değerlere ve ilkelere olan bağlılığımız ile tüm paydaşlarımız açısından “güven” oluştururuz. Verdiğimiz taahhütleri zamanında yerine getirir, her zaman her konuda güven verici profesyonel yaklaşımlar sergileriz.

SAYGI

Tüm paydaşlarımıza saygıyla yaklaşırız; paydaşlarımızı dinler, onların görüş ve fikirlerini önemseyerek dikkate alırız.

İnsan haklarına, doğaya, çevreye, tüm yasal ve hukuki düzenlemelere saygı gösteririz; kamuoyunun da bilinçlenmesi adına bu çerçevedeki görevlerimizi tam olarak yerine getiririz.

EKİP RUHU

Birlikte çalışmanın ve iletişimin gücüne inanırız. “Biz bilinci” duygusu ile ekibin bir parçası olarak, ortak akıl doğrultusunda, hareket ederiz.Bilgimizi, tecrübelerimizi birbirimizle ve tüm paydaşlarımızla paylaşırız. Destekleyici, açık iletişime, olumlu tutum ve yaklaşımlara sahip iyi bir ekip üyesi olmayı amaçlarız.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına önem veririz. “Koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesi ile hareket ederek, taahhütlerimizi hızlı ve müşteri beklentilerinin üzerinde yerine getirir, konulara zamanında ve etkili çözümler üretiriz. Ürün, hizmet ve kalite standartlarımızı her durumda koruyarak, mutlak tutarlılık sağlayan ve uluslararası standartlara paralel yaklaşımlar sergileriz.

İrfan Güleç
Kimyager

Taceddin Güleç
Peyzaj Yüksek Mimarı