Vizyon ve Misyonumuz

Anasayfa > Kurumsal > Vizyon Ve Misyonumuz
MİSYONUMUZ

Doğaya ve yeşile verdiğimiz değerle onu koruyup çoğaltmak temel felsefemiz olmuştur. Amacına ve kullanım alanlarına uygun olarak tasarladığımız peyzaj ürünlerimizin ana amacı sadece estetik görünümler oluşturmak değildir. Doğayı koruyarak yeşili çoğaltmak ve kurakçıl peyzajın yaklaşımlarını günümüze uyarlamak işimizin temel prensibidir. Bu sayede insan ve çevre arasında oluşan ilişkiyi en iyi sürdürülebilir düzeyde tutmayı hedeflemekteyiz. Envaplas markası ürünlerimiz ile atılan her adımda koşulsuz müşteri memnuniyeti hedef alınarak, bilgi ve teknoloji çağına ayak uyduran teknik alt yapımız, yaratıcı ve stratejik bakış açısına sahip teknik/yönetim kadromuz ile tüm dünyada ve Türkiye’de uluslararası standartlarda, inovatif üretim süreciyle birlikte 1.sınıf kalitede hizmet sunup, üretim yapmak ve sahip olduğumuz yeri korumaktır.

VİZYONUMUZ

Müşteri beklentisinden pazar beklentisine, teknolojik takipten yenilikçi adımlara, doğru yönetim hamlelerinden bireysel başarıya kadar her alanda sistematik çalışma içerisinde olarak, müşterilerimizin sektör bazında tüm ihtiyaçlarını karşılamak, bunu yaparken de dünya standartlarını takip edip, teknolojik yenilikleri ürün kalitesine dahil ederek üretim-müşteri-yönetim üçgenini başarılı şekilde devam ettirmektir.

KALİTE DEĞERLERİMİZ

Tüm ürünlerimiz ve hizmetlerimiz göstermiş olduğumuz çabaların ve emeğin karşılığıdır. Plastik peyzaj bahçe malzemelerini tüm ekolojik sistemi göz önünde bulundurarak hazırlıyoruz. İşlevsel olmakla beraber estetik görünümler elde ederek sürdürülebilir peyzaj planlarını hayalden gerçeğe dönüştürüyoruz.